Colours of Ostrava 2019

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Česká spořitelna

ArcelorMittal

Kofola CS

glo™ Fresh

Drive by MINI

Full Moon

YouTube Music

Florence + the Machine

Buty

Ritchie HawtinCLOSE

Small Island Big Song

Jungle by Night

Nèro Scartch

Ghost of You

Mirek Kemel

Opal Ocean

JAD People show by Yemi A.D.

Ba:zel

Moonlight Benjamin

Red Baraat

Degradace

The Kill Devil Hills

Kalle

Post-hudba

52 Hertz Whale

Nicola CruzDJ Set

Étienne de CrécyDJ Set

Česká spořitelna

ArcelorMittal

Kofola CS

glo™ Fresh

Drive by MINI

Full Moon

YouTube Music

Kryštof

Rag'n'Bone Man

Tom Walker

David Stypka & Bandjeez

Ólafur Arnalds

Mariza

Ben Cristovao & The Glowsticks

Dan Bárta

Ochepovsky

Lanugo

Slepí Křováci

47SOUL

Nylon Jail

Elisapie

Lola Marsh

Opal Ocean

Manu Delago

Cabruêra

BCUC

Holy Motors

Uniform

Tęskno

Burgr/Pjoni

Agu

David August

Floex & Tom Hodge

Česká spořitelna

ArcelorMittal

Kofola CS

glo™ Fresh

Drive by MINI

Full Moon

YouTube Music

Shaka Ponk

Years & Years

John Butler Trio

Nahko and Medicine for the People

Mogwai

Lewis Capaldi

Sons of Kemet

Mirai

The Fialky

Mucha

MC Gey

Pokáč

Tank and the Bangas

SARO

Tuyo

Rosborough

The Sherlocks

Sam Kelly & The Lost Boys

Calypso Rose

San Salvador

Mr. Teddy and the Sidekicks

Isama Zing

Shilpa Ray

Rány těla

Tolstoy

Oswaldovi

Ventolin

Emily Dust

Agents of TimeLive

Česká spořitelna

ArcelorMittal

Kofola CS

glo™ Fresh

Drive by MINI

Full Moon

YouTube Music

Rosalía

The Cure

ZAZ

Pierce Brothers

Xavier Rudd

Cory Henry & The Funk Apostles

Gang of Youths

Cocoman a MessenJah

Prago Union

I Love You Honey Bunny

Khoiba

Bert & Friends

Nedivoč

Glass Museum

Mesajah

Amber Run

Charlie Cunningham

The Eskies

Yonatan Gat & The Eastern Medicine Singers

Winston McAnuff & Fixi

Time Shifters

Bo Ningen

Povodí Ohře

Market

Čáry života

Chief Bromden

Enrico Sangiuliano

TOKiMONSTA

Zenobia

Start time
End time
Mins
Set length
Print options
Share this planner on:
Selection
Automatic selection
Last.fm   (Top 250)
BBC Radio stations   (Top 1000)
Time period:
Genre tags
Pick performances that match a selection of tags.

This planner is Accurate, using only officially released information.

47SOUL
52 Hertz Whale
Agents of Time
Agu
Amber Run
Ba:zel
BCUC

Ben Cristovao & The Glowsticks

Ben Cristovao
The Glowsticks
Bert & Friends
Bo Ningen
Burgr/Pjoni
Buty
Cabruêra
Calypso Rose
Charlie Cunningham
Chief Bromden

Cocoman a MessenJah

Coco Jammin
Cory Henry & The Funk Apostles
Dan Bárta
David August

David Stypka & Bandjeez

David Stypka
Bandjeez
Degradace
Elisapie
Emily Dust
Enrico Sangiuliano

Floex & Tom Hodge

Floex
Tom Hodge
Florence + the Machine
Gang of Youths
Ghost of You
Glass Museum
Holy Motors
I Love You Honey Bunny
Isama Zing
JAD People show by Yemi A.D.
John Butler Trio
Jungle by Night
Kalle
Khoiba
Kryštof
Lanugo
Lewis Capaldi
Lola Marsh
Manu Delago
Mariza
Market
MC Gey
Mesajah
Mirai
Mirek Kemel
Mogwai
Moonlight Benjamin
Mr. Teddy and the Sidekicks
Mucha
Nahko and Medicine for the People
Nedivoč
Nicola Cruz
Nylon Jail
Nèro Scartch
Ochepovsky
Opal Ocean
Oswaldovi
Pierce Brothers
Pokáč
Post-hudba
Povodí Ohře
Prago Union
Rag'n'Bone Man
Red Baraat
Ritchie Hawtin
Rosalía
Rosborough
Rány těla
Sam Kelly & The Lost Boys
San Salvador
SARO
Shaka Ponk
Shilpa Ray
Slepí Křováci
Small Island Big Song
Sons of Kemet
Tank and the Bangas
The Cure
The Eskies
The Fialky
The Kill Devil Hills
The Sherlocks
Time Shifters
TOKiMONSTA
Tolstoy
Tom Walker
Tuyo
Tęskno
Uniform
Ventolin
Winston McAnuff & Fixi
Xavier Rudd
Years & Years
Yonatan Gat & The Eastern Medicine Singers
ZAZ
Zenobia
Étienne de Crécy
Ólafur Arnalds
Čáry života
Loading...
Error