Jaguar Skills
Beardyman
Babyhead
Sheelanagig
Laid Blak
The Egg
Three Kings High
Stephi & Easton Bellydance
The Flaming Feathers
The Showgirl Academy
Pumped
McCann’s Freestyle Dance School
Joker & Buggsy
Komonazmuk
DJ Dazee
Bastard Sunz
Central Spillz
Three Headed Beast
Split Prophets
Dub Boy
Blacksmith
Jossimar
Zion Flex
Ujima Radio
Idles
The Naturals
Zun Zun Egui
Dub Mafia
MC Empror & Duppy Beatz
Seasfire
Special Guest
Guido
The Bronze Medal
Knowle West Media Centre/4Nine Records
Tuesday Laveau Presents: Coochie Crunch
Martyr Defiled
The Hotel Ambush
Mind For Murder
Everest Never Falls
Bonemud
Hope Of The Hated
Hope Remains Lost
Bats About Bats
Moments Before Oblivion
Buried In Alaska
Crystal Seaguls
Jane Taylor
Two Man Ting
Bashema
Danielle Celeste
Heg Doughty & The Wolf Chorus.
Kirris Riviere Blues Band
Paul Garry
Rebecca Cant
Open Mic Hosted By Mark Venus Music
BCfm Radio’s Jelli Records Bristol Music Show Presenters
Benny Sensus
Gardna
Archimedes
George Ezra
Emma McNeill
GenieMarie
D-GIT (Dont Get It Twisted)
Armchair Committee
Call The Doctor
Hello Lazarus
B.E.Z
Reemo
Competition Winner
Convex
Al Tourettes
Ben Pest
Fedka The Irritant
Project MK Ultra Ft. Dual Calibre
Rfid – Vilhelm
Peter D Ft.Alphabetical
General Levy DJ Scotty & MC Joe Peng
Donovan Smith MC Drillz
Ramjack B2B Robbie Dee Ft. Son of Jacob
Arcadia Lords Of Lightning Show – Outside
Arcadia Lords Of Lightning Show – Outside
Circus Show
Dead Silence Syndicate
The Dirty Rich
Flak
After Shine
Mundi Dance – African Dance with Louis Roger Eboa
Comedy Spoken Word
Zumba Bristol Addicts
Conscious Clubbing with Mark Keane
Anakissed
Bong-Ra
Foxdye
DJ Parasite
Anorak
Stivs
Raxyor
Eraserhead
Breakwhore & Gizmode
Ironside
Tapeworm
TMG & Brewmachine
BooGhost
6Fears7
Little Tom (Greenfields Disco)
Ned Kelly – Duvet Vous?
Ross Powis (Magic Hatstand)
Frances Mary – acoustics (BCFM)
Oli Timmins (Greenfields Weekender)
Sun and Moon craft workshop & Cooking workshop (pizza and bread)
Pole Lathe Turners and Greenwoodworkers
De La Soul
Special Guest DJ!
Hawkwind
Smerins Anti Social Club
First Degree Burns
Carny Villains
Wildflowers/Siddy Bennett
Coco and the Butterfields
Xclusive
Pure Dance Crew
Hype Dance
Roni Size
Jakes b2b TC
Carasel Live Ft J Man and DJ Skint
Serial Killaz & MC Junior Red
Javeon McCarthy
Phaeleh
Kahn & Neek
Cridge
BigSpin
Onlyjoe
Benjamin One & Awkward
Ujima Radio
Dr Meaker
The Other Tribe
Towns
Magnus Puto
Bite the Buffalo
Coasts
Velcro Hooks
Brains in Vats
The Sanity Days
Somnus
Cambion
Becoming Rome
Roads To Nowhere
Cruelty Circuit
Hostile Theory
Violent Virtues
Desert Storm
Emily Wright & Moonlight Saving Time
Baraka
The Smokestack Shakers
Sarana Verlin & Billy Brandt
Bristol Ensemble
Victoria Klewin & The True Tones
Jacanda
Sadie, Lindsay & Bex
Vapor
Gathering Voices
Mark Venus Music Open Mic
BCfm Radio’s Jelli Records Bristol Music Show Presenters
Towers
Aztecs
Black Elephant
Javier SMI
Ayre Point
Dashvillz
M.A.K
Bridges
Splitz P
Casino Trap
Billness
Jody Wisternoff (Way Out West)
Deepgroove
Christophe & Lukas
Waifs & Strays
Die As Gutterfunk
Arkist
Wedge
Rfid – Vilhelm
Arcadia Lords Of Lightning Show – Outside
Arcadia Lords Of Lightning Show – Outside
TRIBAZIK
China Shop Bull
Knickerbocker Glories
Dubwize Dance with Cleo Alberta Lake
Hula Hooping with Kay Pink Hoops.
Comedy Spoken Word
Earth Dances Workshop with Denise Rowe from Tolo Ko Tolo
Aries & Jacky Murda
J-Man
DJ Asbo
The Inbredz
Mr Benn
Skelly Man
Fat Sandwich
Waggles
Uprizing
Acoustics/Chill Out
James B (BES Soundsystem)
Nick Harris (NRK/Stoned Immaculate)
Mikee Freedom Groove Street, Soul Funk
Tokyo Dub 2hr special
Sun and Moon craft workshop & Cooking workshop (pizza and bread)
The accuracy of this planner is Unknown.