The Remix Youth Ensemble
Oober Alice
Cooper Jones
Clementines
Twin Falls
Empty Pools
ThisisDA
Dead Idle
The St Pierre Snake Invasion
Laura Mac
Caseca Trio
Dakar Audio Club
Edenheight
Eastpole Orchestra
Baila La Cumbia
Ají Pa’ Tí
AreaBoys present
Mankala Band
Jess Vincent
Dan Comley
Kiera Osment
Ethemia
Blind River Scare
Sweet Laredo
Louise Latham
Saskia Maxwell
Tony Barrett Powell
Ben Pang
C.A
Owl In The Sun
Wolfhound
Ant Noel & The Peabody Drakes
Von Bartha
The Barry Walsh Band
Lund Quartet
Daisy Chapman
Poppy Perezz
Jelli Collective
WILD
SAXON
Shapes vs. VIII.Y.P
Kurse
Breaksjunky
Shambarber vs. Piff
SE7EN DEADLY BREAKS
Ed209
Alfresco Disco DJs
Mr. Wolf DJ’s
Amanda Frescura Flamenco Company
Dance Station Dancers
Must Dash Vintage Troupe
Mundi Dance
Forestears
John E Vistic Experience
Dubbed Over
Land of the Giants
Dr. Meaker
Fenech-Soler
Toddla T Sound
Mr A.
Andy Langford Woods
Rebecca Tantony
Jeremy Toombs
Tim Vosper
Mark Olver and the best upcoming stand up
Les Rires du Pure Sauvage
Avril Sprockett
Circus, Cabaret & Aerial Show
Coochie Crunch Presents Bands and Burlesque
Pink Kitten Pole Dance & DJ Kids from Fridges
Neverlution DJs
Ayma
Dave Psyda
Mothers Against Noise presents
Michael J Rocks
Anorak
Amen-tal
L Tech & G Zus
Tech Itch
The DJ Producer
Tom Van Eker
Towers
Three Kings High
Cars On Fire
Pontaine
Icon Roller & Endo
DJ Cheeba
Passion Radio Takeover
The Kelly Twins
Nikill
Buggsy
Three Headed Beast
Ramson Badbonez & Twizzy (The Good, The Bad, The Ugly set)
Chester P (Task Force)
Kurtis Blow
10.45 Fabio & Grooverider
Technology Workshops
OTR
OTM
The Darwin Republic
Tidal Wars
Saona (Formally ‘In the Pacific’)
Makala Cheung
ForgetMeKnot
The Cadbury Sisters
Beyond Rivers
Casimir
Young Kato
Larsey
Future Dub Orchestra
Henry Heatwave
By The Rivers
The Dutty Inspectors
King Porter Stomp
Peng Sound vs. Freshly Baked
Jus Now ft. Serocee
Gemmy & Koast
Toadstool
Goldfish Don’t Bounce
Thorun
Reconcile
Culver
Tribazik
The Witches Drum
DJ Obaro
Edu Egito
Baraka
Amadou Diagne Band
Jama
DJ Belafonte’s funk show
Batch Gueye Band
RSVP Bhangra
Suzie Latham
Pete Taylor
Louise Latham Solo
The Beau Ties
Jim Jones
Elliot Hall & Repunzel
One Cat Broke
With Neil & I
Becky Elder
Clayton Blizzard
QJB and Paul Whitrow
Alex Taylor
I Am Horse
Boxcar Aldous Huxley
Bucucrasu
Afrikan Blues Connection
Bristol Freestyle 25 Collective
South Divide
The Short Life of Gracie
The Trish Brown Band
Boomshanka DJs
Laurent
B-roll
Shanti Celeste & Simpson
Waifs & Strays
Jamie Anderson vs. Thrilogy
KB & Airayd
GotSome
Factory Studios DJs
Rebelado Showgirls
RockthaBeats
Junior Elite & The Performers
TangoNote & Rosalind Moreno-Parra
George Ezra
The Boxettes
Bad For Lazarus
Yes Sir Boss
Spector
Primal Scream
Mr A & Leliah Jane King storytelling
Tom Sastry
Sarer Scotthorne
Gina
Carely Etherington dance
Mark Oliver and the best up and coming stand up
Les Rires Du Pure Sauvage
Avril Sprockett
Circus, Cabaret and Ariel show
Neverlution DJs
Sketch
Dj Osh-Kosh Feat. Mc Noia
Bashout Allstars
Spenghead
Jmandem
Satta Sounds (Pastaman & Bosslady)
Ghost
MDS
Locks
Isola Dusk
Oxygen Thief
Hello Lazarus
Embo
Cameron & Syntax
Lumen
Passion Radio Takeover
Dollar Bird
Fire Man Sam
Neek (Gorgon Sound)
DJ Dazee & Carasel
Zinc & Dynamite MC
The Nextmen
DJ EZ
Technology Workshops
DjRawww
Me, You & Thomas
Lexus P & Reemo (Skinteet)
A Holiday Rumour
Pine
GuMM
M.A.K
Let’s Kill Janice
OTM
Asteroid Boys
Tenz
Jah Lokko vs Massai Warrior
Evermoor Sound
Dub Boy & Tenja
Jashwha Moses Live
Headhunter
Kahn & Neek
The accuracy of this planner is Unknown.