Awakenings Festival 2013

Area A

Area B

Area C

Area V

Area W

Area X

Area Y

Area Z

Mirella Kroes

Trentemøller (dj set)

Ivan Smagghe

James Holden

DJ Koze

Miss Kittin (live)

Gesaffelstein

Manic Brothers

Bart Skils

Nicole Moudaber

Ida Engberg

Alan Fitzpatrick

Ben Sims (live)

Joseph Capriati

Adam Beyer

Some Chemistry & La Vondèl & ME.N.U. (live)

Awanto 3 (live)

Noir

Oliver Koletzki

Max Cooper (live)

Keinemusik (Adam Port, &ME, Rampa, David Mayer)

Extrawelt (live)

Mathias Kaden

Kevin Arnemann

Nina Kraviz

Joris Voorn

Len Faki

Sven Väth

Pan-Pot

Carl Cox

Joran van Pol

Melon

Gui Boratto (live)

Fritz Kalkbrenner (live)

Loco Dice

Gaiser (live)

Marco Carola

Jeroen Search

The Advent (live)

Green Velvet

Ben UFO

Speedy J

Oscar Mulero & Reeko

Vitalic (live)

DJ Rush

Jasper Wolff & Maarten Mittendorf

Peter Van Hoesen

Jeff Mills

Blawan

Dave Clarke

Modeselektor (live)

Ben Klock & Marcel Dettmann

Abstract Division

Tim Wolff & Invite

Fatima Hajji

PET Trio (PET DUO & Miss Djax)

Underdogz (Lukas & Malke)

Pink Noise (Fernanda Martins & Candy Cox)

Triple Religion (Arkus P, Boris S & Robert Natus)

O.B.I. & ViperXXL

Print options
Share this planner on:
Selection:
Automatic selection
Last.fm   (Top 250)
BBC Radio stations   (Top 1000)
Time period:
Genre tags
One or more tags, separated by commas.

The accuracy of this planner is Unknown.

Abstract Division
Adam Beyer
Alan Fitzpatrick
Awanto 3 (live)
Bart Skils
Ben Klock & Marcel Dettmann
Ben Sims (live)
Ben UFO
Blawan
Carl Cox
Dave Clarke
DJ Koze
DJ Rush
Extrawelt (live)
Fatima Hajji
Fritz Kalkbrenner (live)
Gaiser (live)
Gesaffelstein
Green Velvet
Gui Boratto (live)
Ida Engberg
Ivan Smagghe
James Holden
Jasper Wolff & Maarten Mittendorf
Jeff Mills
Jeroen Search
Joran van Pol
Joris Voorn
Joseph Capriati
Keinemusik (Adam Port, &ME, Rampa, David Mayer)
Kevin Arnemann
Len Faki
Loco Dice
Manic Brothers
Marco Carola
Mathias Kaden
Max Cooper (live)
Melon
Mirella Kroes
Miss Kittin (live)
Modeselektor (live)
Nicole Moudaber
Nina Kraviz
Noir
O.B.I. & ViperXXL
Oliver Koletzki
Oscar Mulero & Reeko
Pan-Pot
Peter Van Hoesen
PET Trio (PET DUO & Miss Djax)
Pink Noise (Fernanda Martins & Candy Cox)
Some Chemistry & La Vondèl & ME.N.U. (live)
Speedy J
Sven Väth
The Advent (live)
Tim Wolff & Invite
Trentemøller (dj set)
Triple Religion (Arkus P, Boris S & Robert Natus)
Underdogz (Lukas & Malke)
Vitalic (live)